Aktuality

Nejnovější příspěvky naší školy

Prázdniny jsou tady …

Všem žákům, rodičům, zaměstnancům a příznivcům školy přejeme příjemné a pohodové prožití prázdninových dnů. Tešíme se na vás v novém školním roce!

Prázdninový provoz

Úřední hodiny studijního oddělení v pracovní dny během prázdnin: 13. 7. – 31. 7. 2020 od 8 do 14 hodin 10.8. – 31. 8. 2020 od 8 do 14 hodin.

Celostátní matematická soutěž

Celostátní matematická soutěž se vzhledem k dané situaci odkládá na neurčito.  

Rekonstrukce pokojů domova mládeže

V termínu 27. 2. – 15. 3. 2020 plánujeme realizaci další etapy rekonstrukce pokojů v domově mládeže v Čelakovského 1, Plzeň.

Omezení provozu v areálu

Od 17.2.2020 bude uzavřena Klatovská třída od bývalé konečné až k výjezdu záchranky. Proto budou sanitky ZZS jezdit vnitřkem areálu a vyjíždět na Kaplířovu ul. Kvůli snadnému průjezdu a minimalizaci rizika nehody jsou na této komunikaci umístěny značky Zákaz zastavení. Dodržování zákazu bude kontrolovat Policie ČR….

Dálkové studium

Ve školním roce 2020/2021 otvíráme pro zájemce 1. ročník dálkové formy studia obor Logistické a finanční služby. Přijď na den otevřených dveří, dozvíš se více!

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám

Pro zvýšení šance úspěchu u přijímacího řízení nabízíme i letos přípravný kurz k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka. Přihlášku dones osobně na studijní oddělení nebo vyplněnou pošli na info@infis.cz nejlépe do 10. 1. 2020, Více informací a přihláška – zde

Šance pro naše absolventy, výzva pro čtvrťáky

Na odbornou stáž do firem v Irsku a Německu vycestovali tři naši absolventi v rámci projektu Young Entrepreneurs in Motion. Absolventi mají možnost získat praxi, zdokonalit si jazykové schopnosti, nabýt nové zkušenosti od úspěšných podnikatelů, kteří provozují menší podniky v zemích EU. Projekt realizujeme společně…

Zalítej si s námi!

Nauč se postavit a ovládat pokojový dron, velký dron a bezpilotní letadlo! Máme ještě volná místa, a tak srdečně zveme všechny zájemce! Kroužek dronů probíhá vždy v pondělí od 14:15 do 16:15 v učebně č. 14.

Informace k nástupu do Domova mládeže

Ke stažení Informace k nástupu do DM  Prohlášení o bezinfekčnosti Souhlasné prohlášení Přihlašovací tiskopis cizince Přihláška do domova mládeže